Вербило Олександр Григорович

Дата: 09.08.2023 15:29

Вербило Олександр Григорович

Народився 01.10.1975р.н. в м. Житомир.

Навчався в Державному університеті «Житомирська політехніка», де отримав спеціальність  інженер автоматизованих систем.

Військову освіту здобув на факультеті радіоелектроніки Житомирського інженерно-технологічного інституту у 1998 році

18.03.2014 року був мобілізованим до Збройних Сил України.

З 15 січня 2015 року по 29.05.2017 року виконував бойові завдання з оборони та звільнення населених пунктів Бахмут, Соледар, Золоте у складі 10 батальйон 59 окремої мотопіхотної бригади.

З 01.06.2018 року проходив військову службу в Житомирському об’єднаному військовому комісаріаті на посаді заступника військового комісара з територіальної оборони.

З початком повномасштабного вторгнення призначений командиром 138 батальйону територіальної оборони міста Житомира в підпорядкуванні 115 окремої бригади.  Сформований батальйон виконували бойові завдання з захисту та звільнення населених пунктів на півночі Житомирщини.

З кінця червня 2023 року батальйон передислоковано на Куп’янський напрямок.

02.07.2023 року командир 138 окремого батальйону 115 окремої бригади територіальної оборони військової частини А 7304, підполковник Вербило Олександр Григорович, під час бойового завдання в районі північно-західної околиці населеного пункту Новоселівське Сватівського району, Луганської області, загинув.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Вічна шана хороброму воїну!