Станишівська сільська рада надала адресну допомогу канцелярським приладдям школярам соціально незахищених категорій громади

Дата: 23.08.2023 12:00

До початку нового навального року 35 дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, учнів навчальних закладів громади, отримали адресну допомогу канцелярським приладдям від Виконавчого комітету Станишівської сільської ради.

Кожна дитина отримала подарунковий набір – шкільне приладдя, яке стане в нагоді під час навчання у школі.

До складу наборів увійшли традиційні канцелярські товари, серед яких зошити, обкладинки, ручки, олівці, фломастери, фарби, кольоровий папар, картон, альбоми для малювання та інші необхідні для навчання речі.

Діти з радістю приймали подарунки.

Дякуємо Збройним Силам України за нашу безпеку і безпеку наших дітей. Слава Україні! Слава нашим незламним героям!