З Днем Незалежності Україно!

Дата: 24.08.2023 07:30

Щиро вітаємо  із Днем Незалежності України!

День Незалежності особливо важливий для нас усіх. Нині, ми в черговий раз відстоюємо Незалежність України захищаючи її від російської агресії. У цей складний час поняття Незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців.

Щиро вдячні жителям громади, які докладають максимум зусиль для нашої Перемоги над ворогом!

Бажаємо  миру, добра, злагоди! Нехай наш український синьо-жовтий Прапор, символ честі і гідності українців, вічно розвівається на теренах нашої держави, а незалежність і суверенітет України навіки лишаються непохитними.

У цей св’ятковий день ми закликаємо усіх людей на землі до миру та добра. Адже сила не у зброї і не в кількості війська, справжня сила у правді, справедливості і любові.

Нажаль, сотні тисяч українців сьогодні вимушені боротись за незалежність України на полі бою. Наш обов’язок підтримувати наших Героїв. Ми повинні зробити так, щоб коли вони повернуться до нас із Перемогою, то зустріли тут ту Україну, за яку боролися. Велику, славну, сильну, горду і справедливу. Це наш обов’язок, зробити все, аби такою була наша рідна Україна. А інакше, все що робили ми і наші предки, все марно... це не припустимо!

Слава Україні! Слава Героям!

Слава українському народу - гордому, справедливому і незалежному!

З Днем Незалежності тебе Україно!

Апарат Станишівської сільської ради долучився до флешмобу "Привітання України з Днем Незалежності словами Ліни Костенко".

Ці привітання звучать від сердець українців, до України. Наша сила, воля і незламність ведуть нас по шляху до світлого майбутнього. У тому майбутньому, не буде ні війни, ні обману, адже ми у це віримо. З вірою у серці нас не здолати. Адже рабами стають ті, хто зневірився у своїй правоті.