Урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Піски Станишівської ТГ

Дата: 27.08.2023 08:00

25 серпня 2023 року в с.Піски Станишівської громади відбулася важлива подія – урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Із вітальним словом виступили: Станишівський сільський голова Юрій МАТВІЙЧУК, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій ТАРАСЮК, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Житомирської ОДА Віктор ЛУЧКІВ, директор КНП. "АЗПСМ" Станишівської сільської ради Вікторія ІВЧУК.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Відкриття амбулаторії сімейної медицини у такий непростий для України час є свідченням злагодженої роботи місцевої влади та обласної військової адміністрацій, гідним результатом підвищення медико-соціального забезпечення мешканців сіл. Учасники урочистостей подякували усім хто зробив внесок у цю важливу спільну справу.

До освячення амбулаторії було запрошено представників духовенства. Усі присутні мали можливість відвідати амбулаторію та ознайомитися з умовами, які тут створено для надання медичних послуг.

У приміщенні амбулаторії є реєстратура, хол, зона очікування, кімната для нарад, кабінет лікаря, стерилізаційна сестринська, кімната для персоналу, кімната для зберігання медичних матеріалів та інші. Передбачена житлова площа для сімейного лікаря. Будівництво амбулаторії розпочали у 2019 році, закінчили – цьогоріч.