Відбулася педагогічна конференція Станишівської територіальної громади під гаслом «Тримаймо стрій, колего освітянине!»

Дата: 30.08.2023 14:00

30 серпня 2023 року відбулася серпнева педагогічна конференція Станишівської територіальної громади під гаслом «Тримаймо стрій, колего освітянине!».

Традиційно, напередодні початку нового навчального  року педагоги збираються, аби підвести підсумки попереднього, взявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та поставити мету і завдання на наступний.

На серпневу конференцію прибули делегації освітян закладів загальної середньої, дошкільної освіти громади, почесні гості.

Учасників конференції привітали сільський голова Юрій Матвійчук та перший заступник начальника Житомирської районної військової адміністрації Сергій Кириченко.

За  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Почесною грамотою Станишівської сільської ради було нагороджено:

• Солопа Михайла Павловича, директора Пісківського ліцею,
  • Максимчука Василя Тихоновича, директора Коднянського ліцею,
  • Бондар Валентину Анатоліївну, вчителя зарубіжної літератури Станишівського ліцею,
  • Гуменюк Раїсу Миколаївну, вчителя біології та хімії Зарічанської гімназії,
  • Столяр Ірину Іванівну, вчителя початкових класів Станишівського ліцею,
  • Циганенко Марія Анатоліївна, асистента вчителя Коднянського ліцею,
  • Мурашевського Віктора Івановича, вчителя фізичної культури Пісківського ліцею,
  • Ткаченко Тетяну Романівну, вчителя географії Луківської гімназії.

Грамотами Станишівської сільської ради нагороджені:

• Котвицьку Інну Григорівну, вихователя Луківського ЗДО «Малятко»,
  • Іванюк Ніну Михайлівну, вчителя географії Коднянського ліцею,
  • Євтух Тетяну Федорівну, вчителя математики Коднянського ліцею,
  • Наумчук Таїсію Вікторівну, вчителя фізики Коднянського ліцею,
  • Попович Ніну Василівну, вчителя історії Луківської гімназії,
  • Захарчука Віктора Миколайовича, виховника рою «ЧАЙКА» Іванківської гімназії,
  • Кириченко Ірину Олександрівну, керівника гуртка з образотворчого мистецтва Зарічанської гімназії,
  • Бондарчук Тетяну Олегівну, вчителя біології Пісківського ліцею,
  • Босик Дарину Михайлівну, вчителя фізичної культури Луківської гімназії,
  • Савіцьку Наталію Володимирівну, вчителя історії Іванківської гімназії,
  • Гулак Олену Володимирівну, вчителя фізики та математики Ліщинської гімназії,
  • Мельник Валентину Борисівну, практичного психолога Пісківського ліцею,
  • Сікан Аліну Олександрівну, вчителя математики та інформатики Пісківського ліцею.

Грамотами Житомирської районної військової адміністрації нагороджені:

• Гальчук Ольгу Павлівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Пісківського ліцею,
  • Соломон Ольгу Олександрівну – педагога-організатора Станишівського ліцею,
  • Сабітову Тетяну Олексіївну – вчителя біології та хімії Луківської гімназії,
  • Синяк Людмилу Віталіївну – вчителя української мови та літератури Коднянського ліцею.

Грамотами Станишівської сільської ради за якісну організацію освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році, високий рівень професійної культури, педагогічної майстерності та формування творчої особистості дітей було нагороджено колективи Ліщинського ЗДО «Ластівка» та Коднянського ліцею.

З презентацією про розвиток освітньої галузі Станишівської ТГ виступила начальник відділу освіти Галина Юхимець.

Спікери, доктор педагогічних наук завідувач кафедри дошкільної освіти та педагогічних інновацій, дійсний член Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» Коновальчук І.І., викладач кафедри психології комунального закладу Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти методист навчально-методичного кабінету психологічної служби в Житомирській області Шугай Т.Й.,  консультант-психолог Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» Пірогова Н.О., висвітлили актуальні та пріоритетні питання в галузі освіти

Концертною програмою учасників конференції привітали соліст Олексій Буднік та зразковий танцювальний колектив «Сюрприз» Станишівського ЦКДС.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо ЗСУ і всім захисникам України, за можливість проведення такого важливого заходу. Слава Україні!