Поновлення квартирного обліку: до 30 грудня 2023 року слід подати документи

Дата: 15.09.2023 11:15

Нагадуємо, відповідно до «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Житлового кодексу України, які потребують поліпшення житлових умов, повідомляємо, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку необхідно щорічно,  від 1 жовтня до 30 грудня поточного року проходити перереєстрацію.

Для проходження перереєстрації та внесення змін до облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, походження, до Станишівської сільської ради необхідно подати такі документи:

-  заяву про поновлення на квартирний облік;

-  довідку про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання;

-  копію документа, підтверджуючого пільгу (за наявності);

-  витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність чи відсутність власності на повнолітніх членів сім’ї;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї;

-  довідку з місця роботи (навчання) заявника та повнолітніх членів сім’ї.

Громадяни, які своєчасно не поновили документи своїх облікових справ не вважатимуться такими, що потребують надання житлових приміщень та будуть зняті з квартирного обліку.

За детальнішою інформацією звертатись за тел.:  (0412 55-85-05),  начальник відділу правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації Поліщук Валентина Дмитрівна.