Громадські слухання

Дата: 11.09.2023 12:07

До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за межами с. Кодня, земельна ділянка площею 3,9996 га, з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу», кадастровий номер 1822083500:01:001:0253 та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проекту, який розроблено з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки за межами населених пунктів для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу.

Розробник  –  ФОП Ванцак Т.В.

Замовник – Станишівська сільська рада

Фінансування розроблення детального плану території здійснюється за рахунок    гр. Маліновський Павло Станіславович.

Громадські слухання проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться о 11.00 год. «22» вересня 2023 р. за адресою: 12430, Житомирська обл., Житомирський р-н,                                        с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3  (приміщення сільської ради).

Ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради (12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3.) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Пропозиції  та зауваження до проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються з «23» серпня 2023 р. по «23» вересня 2023 р. у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються

Щодо даного проекту відсутня необхідність проведення транскордонних консультацій.

ЗВІТ ПРО ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ОГОЛОШЕННЯ В ГАЗЕТІ

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель

План існуючого використання території