Героїв нагороджено орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ ступеня посмертно

Дата: 13.10.2023 15:53

13 жовтня 2023 року на засіданні чергової 30 сесії 8 скликання Станишівської сільської ради  сільським головою Юрієм МАТВІЙЧУКОМ спільно з представником Житомирського територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Олегом ЗОТОВИМ відбулося вручення державних нагород загиблим Героям громади.

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України" № 218/2023 від 13.04.2023 року

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ солдата Фещука Олександра Миколайовича посмертно.

Нагороду отримав батько Фещук Микола Станіславович.

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України" № 310/2023 від 30.05.2023 року

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ солдата Полонського Володимира Васильовича посмертно.

Нагороду отримала дружина Полонська Тетяна Павлівна.

Вічна Слава та Пам'ять загиблим!