Дата: 02.11.2023 10:11

Інформація про постраждале майно (зруйноване) приватної власності

Станишівської сільської ради

Протягом 2022-2023 років внаслідок збройної агресії російської федерації було всього пошкоджено  264  приватних житлових будинків (з них багатоквартирних 3 на 19 квартир)  в с.Бистрі, с.Скоморохи, с.Червоний Степок, с.Кодня, с.Миролюбівка. с.Леонівка та 1 повністю зруйнований в с.Леонівка.

У 2022-2023 роках до запровадження державної програми Євідновлення  Станишівською сільською радою за рахунок коштів місцевого бюджету було надано матеріальну допомогу 14 громадянам, у зв’язку з пошкодженням житлових будинків, які зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру   на загальну суму 235 000, 00 грн.

За рахунок коштів обласного бюджету  у 2022 році було відремонтовано підрядними організаціями  (заміна пошкоджених вікон, дверей, покрівлі) у 11 домогосподарствах

У 2023 році постраждалим громадянам Миролюбівського старостату надана матеріальну допомогу будівельними матеріалами (шифер, цвяхи, плівка) на загальну суму 843 640,00 грн.

Від Міжнародної організації Благодійний фонд Карітас Житомир було надано допомогу в ремонті постраждалого житла незахищеним верствам населення в кількості 46 домогосподарств.

З моменту запровадження державної програми Євідновлення звернулося  79 власників житлових приміщень на проведення поточного ремонту.

Опрацьовано  станом на 02.11.2023 – 69 заяв на загальну суму 6 469 276, грн

На додатковому вивченні 8 заяв

Відмовлено 2 особам у зв’язку з виявленням недостовірних даних, а саме відсутність видів робіт передбачених постановою від 21.04.2023р. №381

Всього подано  через Євідновлення  1  заява на повністю зруйнований житловий будинок в с.Леонівка. Сума до виплати 1 147 300,00 грн

Інформація про постраждале майно (зруйноване) комунальної власності Станишівської сільської ради та вартість проведених відновлювальних робіт.

1. Філія Миролюбівська гімназія Коднянського ліцею Станишівської сільської ради на суму 1 854 554, 25 грн
  2. Фельдшерський пункт с.Миролюбівка  АЗПСМ Станишівської сільської ради  на загальну суму 48682,82 грн
  3. Філія Миролюбівський Будинок культури Станишівського ЦКДС на загальну суму 858 804 , 93 грн

Виконком Станишівської сільської ради