Громадські слухання

Дата: 15.11.2023 16:50

Оголошується про початок процедури громадських слухань - до розгляду громадськості з  метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації: «Детальний план території за межами с. Зарічани, вул. Бердичівське шосе, 3, Житомирського району, Житомирської області з метою будівництва гуртожитку на земельній ділянці площею 0,6000 га, цільове призначення: 03.03 Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, кадастровий номер: 1822082500:01:000:0708, яка перебуває у комунальній власності Житомирської міської ради».

Підстава для розробки ДПТ -  рішення Станишівської сільської ради  29 сесії 8 скликання від 31 серпня 2023 р. № 1189.

Замовник ДПТ- Житомирська міська рада.

Розробник ДПТ – ТОВ «Містобудування».

Пропозиції та зауваження до проєкту містобудівної документації приймаються з  «15» листопада 2023 р. по «15» грудня 2023 р.

Ознайомитись з матеріалами проєкту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: 12430, Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка,                                    вул. Кооперативна, буд. 3 або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання відбудуться 15 грудня 2023 р. по місцю розташування проектуємої земельної ділянки о 14.30. год.

Детальний план територій

Пояснювальна записка