Семінар-практикум для дошкільників громади

Дата: 24.11.2023 08:48

23 листопада на базі Луківського закладу дошкільної освіти «Малятко» відбувся семінар-практикум ПМК «Дошкільного циклу». Тема зустрічі «Проблеми розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Цікаве та змістовне інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку «Казочку розповідаємо - мову розвиваємо» провела вихователь Валентина ЧЕРНИШ, охопивши  освітні напрями: «мовлення дитини», «дитина в природному довкіллі», «дитина у світі мистецтва».

Керівник ПМК Зоя БІГОЦЬКА підготувала виступ «Проблеми розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Практичний психолог Луківського ЗДО Олена ВИГОВСЬКА провела тренінг для учасників семінару «Мовленнєва компетентність педагогів», що забезпечило набуття практичних навичок та підняття позитивного настрою присутніх.

На підсумковому етапі заходу учасники проаналізували форми та методи, які були використані під час заняття, обговорили проблемні питання, поділилися думками.