Громадські слухання

Дата: 24.11.2023 10:07

До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки «Визначення містобудівних потреб земельних ділянок з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуального садівництва», за межами с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області»

Підстава для розробки ДПТ – рішення Станишівської сільської ради                         26 сесії 8 скликання від 31.03.2023 року №1076.

Розробник ДПТ –  ФОП Тичина Н.В.

Замовник ДПТ – Виконавчий комітет Станишівської сільської ради.

Фінансування з розроблення детального плану території здійснюється за рахунок   гр. Карлінського Віталія Флоріановича, гр. Котюк Валентини Миколаївни, гр. Кравець Лідії Дмитрівни.

Пропозиції  та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються з «17» листопада 2023 р. по «17» грудня 2023 р.

Ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: 12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3.) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться                       о 12.00 год. «18» грудня 2023 р. за місцем розташуванням земельних ділянок, що проектуються (кадастрові номера № 1822086800:01:000:0247, № 1822086800:01:000:0143, № 1822086800:01:000:0137).

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються

Оголошення в газету

Детальний план територій