Започатковано конкурс «Кращий заклад освіти Станишівської територіальної громади»

Дата: 30.11.2023 16:45

«Школа - не комора знань, а світоч розуму.

Усі діти не можуть мати однакові здібності.

І найважливіше завдання школи –

виховання здібностей»

Василь Сухомлинський

Відповідно до Програми розвитку освіти Станишівської сільської ради, розпорядження сільського голови Станишівської сільської ради від 21 листопада 2023 року №248 започатковано проведення конкурсу «Кращий заклад освіти Станишівської територіальної громади».

Головною метою конкурсу є підтримка діяльності сучасного навчального закладу, виявлення творчого потенціалу, визнання рівня професійної діяльності колективів та матеріально-технічної бази закладів, вивчення, узагальнення та поширення передового досвіду в галузі освіти.

Першим прийняв естафету колектив Зарічанської гімназії, який  24 листопада 2023 року презентував діяльність закладу на семінарі-практикумі для керівників закладів освіти Станишівської ТГ з теми «Гімназія – центр розвитку особистості».

Відкрила захід директор школи Колесник В.Л. презентацією про заклад освіти, про сучасне життя та перспективи розвитку гімназії, про досягнення учнівського та педагогічного колективів.

Учасники семінару відвідали  уроки в 1-4,5,8,9 класах, виховний  захід у 6 класі «Володієш інформацією - володієш світом», присвячений Всесвітньому дню інформації.

Досвідом роботи та досягненнями учнів поділилася керівник гуртка з образотворчого мистецтва Кириченко І.О. Практичний психолог Герасимчук О.О. висвітлила основні питання участі та результативності в МАН. Про міжнародну співпрацю та обмін досвідом з польськими друзями розповіла заступник директора гімназії Вихристюк О.Б.

На завершення семінару учасники поділилися думками та враженнями про діяльність закладу освіти.