До Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2023 20:10

7 грудня 2023 року відбулися заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук  подякував за згуртованість, наполегливість, якісну роботу ветеранам місцевого самоврядування, депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату, жителям громади, які в умовах війни вболівають за громаду  дбають за її розвиток, соціальний захист населення,   підтримують підрозділи 3СУ.

"Кожен з нас розуміє, що за нами громада і ми повинні працювати для людей, щоб спільно досягти однієї спільної  мети -  Перемоги!

Адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну та незалежну державу! Лише з вірою та допомогою ЗСУ  ми подолаємо ворога та збудуємо нову, сучасну, могутню, незламну державу!"- зазначив сільський голова.
За активну взаємодію з органами місцевого самоврядування, плідну співпрацю, високу громадську ініціативу в умовах воєнного стану в Україні відзначено подякою Станишівської сільської ради:

заступника голови Житомирської районної ради  Володимира Палія;

колектив 1державного пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНС України в Житомирській області в особі Андрія Олійника;

колектив Житомирського РЕМ в особі начальника Ігора Микитенка.

Грамотами Станишівської сільської ради нагороджено ветеранів місцевого самоврядування, депутатів, членів виконкому та працівників сільської ради.
Дитячі художні та танцювальні колективи Станишівського центру культури, дозвілля та спорту подарували присутнім музично-хореографічні  вітання.
Вічна слава і пам'ять загиблим Героям!
Слава Україні!