Краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 12.12.2023 16:43

07 грудня 2023 року відбувся громадський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна».

Головна мета експедиції – вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю.

Основними завданнями експедиції є:

• виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;
  • формування активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;
  • залучення до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково-дослідницької роботи;
  • створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;
  • задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;
  • просвітницька діяльність.

До розгляду журі було подано пошукові роботи здобувачів освіти, відповідно до обраної теми, із закладів загальної середньої освіти Станишівської ТГ.

За результатами роботи журі визначено переможців за напрямами експедиції:

1. «Духовна спадщина мого народу»:
  • Цуняк Дарина, учениця 7 класу  Зарічанської гімназії (керівник Панайотова О.А.);
  1. «Із батьківської криниці»:
  • Калінчук Микола, учень 10 класу Пісківського ліцею (керівник Книш Є.П.).
  1. «З попелу забуття:
  • Нестеровський Дмитро, учень 6 класу Коднянського ліцею (керівник Бовсунівська Н.Ф.).

Конкурсні роботи переможців будуть подані для участі в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» 15 грудня 2023 року.