«Кіно-ЕСО-FEST»

Дата: 12.12.2023 16:50

08 грудня 2023 року відбувся громадський етап фестивалю екологічного кіно «Кіно-ЕСО-FEST» (заочно).

Головна мета фестивалю – пошук та розвиток нових юних талантів, залучення учнів до еколого-просвітницької, науково-дослідницької і практичної діяльності в галузі екології та технології захисту довкілля, розвиток пізнавальних процесів у дітей, популяризація кращих робіт юних кінематографів.

До розгляду було подано авторські відеороботи із закладів загальної середньої освіти Станишівської ТГ.

За підсумками проведення конкурсу журі відмічає, що роботи відповідають тематиці та категоріям, віковим особливостям дітей, оригінальні та цікаві, розкривають суть обраної тематики, відображають загальну ідею фестивалю.

За результатами роботи журі визначено переможців у категоріях:

«Мультфільм»: Бойчук Зоряна, учениця 6 класу Коднянського ліцею (керівник Бойчук С.П.);

«Соціальний ролик»: Будник Вікторія, учениця 5 класу Іванківська гімназія (керівник Лисецька Я.А.).

Роботи переможців будуть подані на обласний фестиваль.