Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 21.12.2023 16:49

21 грудня 2023 року відбусь чергове засідання Виконавчого комітету Станишівської сільської ради.

на засіданні розглянуто та прийнято 26 рішень:

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Станишівської сільської ради за 2023рік.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на 2024 рік.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на І квартал 2024 року.

Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Про надання дозволу на перепоховання останків загиблого військовослужбовця Суріна Олександра Івановича.

Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

Про внесення змін у рішення від 17.02.2022 року № 42 «Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» (зі змінами від 20.10.2022р. № 134, від 16.02.2023 р. № 37).

Про схвалення проєкту Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Станишівської сільської ради на 2024-2026 роки.

Про внесення змін у рішення від 18.11.2021р. № 238 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Станишівської сільської ради» (зі змінами від 20.10.2022р. № 132).

Про внесення змін у рішення від 16.12.2021р. № 249 «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Станишівської сільської ради» (зі змінами від 16.02.2023р. № 36).

Про надання дозволу Гуменюку Б.О. на дарування частини житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають діти.

Про надання дозволу Сичу Г.В. на дарування житлового будинку, в якому зареєстрований неповнолітній Сич М.Г.

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання дозволу Дьяченку А.В. на придбання нерухомого майна у власність дітей.

Про надання дозволу Хорошиловій Н.О. на продаж частини житлового будинку.

Про створення комісії для проведення конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів бюджету Станишівської територіальної громади на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів.

Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Станишівської сільської ради.

Про затвердження звіту про використання гуманітарної (благодійної) допомоги за листопад 2023 року.

Про взяття на квартирний облік.

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Станишівської сільської ради (с. Туровець, с. Іванків, с. Лісівщина, с. Грабівка, с. Мошківка, с. Буймир, с. Леонівка, с. Червоний Степок, с. Вершина).

Про утворення територіальних формувань цивільного захисту Станишівської сільської субланки ланки Житомирського району територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області.

Про створення розрахунково-аналітичної групи Станишівської сільської ради.

Про створення постів радіаційного та хімічного спостереження Станишівської сільської ради.

Про створення пунктів видачі засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючому населенню, яке проживає в прогнозованій зоні хімічного зараження Станишівської сільської ради.

Про схвалення проєкту Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік.