Станишівська територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Сучасна освіта – 2024»

Дата: 23.12.2023 12:43
Кількість переглядів: 118

З метою  презентації та ознайомлення громадськості з добрими практиками та інноваційними розробками освітян та педагогічних колективів закладів освіти Станишівської сільської ради, 11 грудня 2023 року проведено громадський етап конкурсу.

На громадський етап конкурсу «добрих практик» освітян «Сучасна освіта – 2024» було представлено 24 роботи:

  1.  навчально-методичний посібник – 1 робота (Коднянський ліцей);
  2. наочний посібник – 1 робота (Зарічанська гімназія);
  3. практичний посібник – 7 робіт (Коднянський ліцей - 4, Зарічанська гімназія - 2, Станишівський ліцей – 1);
  4. практичний порадник – 2 роботи (Станишівський ліцей, Зарічанська гімназія);
  5. практикум – 5 робіт (Пісківський ліцей – 1, Станишівський ліцей - 1, Луківська гімназія – 1, Іванківська гімназія - 2);
  6. Збірник практичних задач і вправ, тестові завдання, збірники текстів диктантів і переказів – 6 робіт (Коднянський ліцей - 3, Ліщинська гімназія - 2; Луківська гімназія - 1);
  7.  дидактичний посібник – 1 робота (Луківська гімназія);
  8. мультимедійний контент – 1 робота (Іванківська гімназія).

Оргкомітет та журі детально розглянули та оцінили представлені матеріали.

Учасники громадського  етапу

обласного конкурсу «добрих практик»

освітян Житомирщини «Сучасна освіта - 2024»,

нагороджені дипломом І ступеня

  1. Рудзей Світлана Сергіївна, практичний психолог та соціальний педагог Коднянського ліцею.
  2. Александрова Яна Миколаївна, вчитель початкових класів Зарічанської гімназії.
  3. Вакулко Сергій Петрович, вчитель фізичної культури Коднянського ліцею.
  4. Бойчук Сергій Петрович, вчитель інформатики Коднянського ліцею.
  5. Кравчук Марія Петрівна, вчитель української літератури та мистецтва Коднянського ліцею.
  6. Вихристюк Олександра Богданівна, вчитель української мови та літератури Зарічанської гімназії.
  7. Соболь Наталія Адамівна, вчитель англійської мови Луківської гімназії.
  8. Розгон Катерина Василівна, вчитель географії Іванківської гімназії.
  9. Кротюк Мирослава Василівна, вчитель української мови та літератури Пісківського ліцею.
  10. Чижевський Анатолій Миколайович, вчитель інформатики та математики Луківської гімназії.
  11. Мислинська Юлія Вікторівна, вчитель початкових класів Ліщинської гімназії.
  12. Андрієць Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури Коднянського ліцею.
  13. Гайдай Ольга Миколаївна, вчитель фізики та математики Іванківської гімназії.

 

                нагороджені дипломом ІІ ступеня

              

  1. Вихристюк Катерина Валеріївна, вчитель англійської мови Зарічанської гімназії.
  2. Камінчук Катерина Віталіївна, асистент учителя Зарічанської гімназії.
  3. Колодюк Людмила Петрівна, вчитель початкових класів Коднянського ліцею.
  4. Кучерчук Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури Станишівського ліцею.
  5. Орел Рита Адамівна, вчитель математики Станишівського ліцею.
  6. Карпунець Юлія Сергіївна, вчитель початкових класів Станишівського ліцею.
  7. Карплюк Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови Іванківської гімназії.
  8. Татуревич Людмила Миколаївна, вчитель математики та інформатики Ліщинської гімназії.
  9. Савчук Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів Коднянського ліцею.
  10. Фролова Людмила Валентинівна, вчитель початкових класів Луківської гімназії.

Список учителів, членів журі

громадського етапу обласного конкурсу

«добрих практик» освітян Житомирщини

«Сучасна освіта - 2024», яким винесено подяку

                          за плідну організаторську і творчу роботу

1.  Вихристюк О.Б. – вчитель української мови і літератури Зарічанської гімназії.

2. Островська І.В. - вчитель української мови і літератури Луківської гімназії.

3. Синяк Л.В.– вчитель української мови і літератури Коднянського ліцею.

4. Гальчук О.П. – вчитель української мови і літератури Пісківського ліцею.

5. Колесник В.Л. – вчитель математики Зарічанської гімназії.

6. Гулак О.В. - вчитель математики та фізики Ліщинської гімназії.

7. Попрійчук І.П. – вчитель математики та інформатики Пісківського ліцею.

8. Степнова І.С. – вчитель фізики та математики Луківської гімназії.

9. Мелянчук Н.Є. – вчитель англійської мови Пісківського ліцею.

10. Лось О.Ю. - вчитель англійської мови Зарічанської гімназії.

11. Москвич В.М. – вчитель географії та біології Ліщинської гімназії.

12. Горшеніна С.В. - вчитель початкових класів Пісківського ліцею.

13. Корчемлюк Р.І.– вчитель початкових класів Станишівського ліцею.

14. Мислинська Ю.В. - вчитель початкових класів Ліщинської гімназія.

15. Александрова Я.М. – вчитель початкових класів Зарічанської гімназії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь