Станишівська територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підсумки ІІ етапу предметних олімпіад

Дата: 27.12.2023 09:17
Кількість переглядів: 134

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, протягом листопада-грудня 2023 року було проведено ІІ етап учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, екології, історії, основ правознавства, англійської мови, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання.

В  ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад 2023/2024 навчального року брали участь 180 переможців  шкільного етапу олімпіад у складі одного учня від кожного класу з усіх предметів (у шкільному етапі – 886 учнів).

 Більшість учнів успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки. Все це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів закладів освіти, окремих вчителів громади з обдарованими дітьми та талановитою учнівською молоддю.

Переможцями та призерами ІІ етапу  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  з базових дисциплін стали 109 учнів із 180 учасників, що становить 60 % від загальної кількості учасників, учнів 6-11 класів (переможців - 40, що становить 22 % від загальної кількості учасників, призерів - 69 учнів, що становить 38 %).

І місце здобули 40 учнів, ІІ - 35 учнів, ІІІ - 34 учасники.

Вітаємо учасників з високими результатами та бажаємо перемоги на ІІІ етапі!

 

 

Участь у олімпіадах 2023 р.

 

№ п/п

Назва школи

Кількість учасників ІІ етапу

Кількість переможців та призерів

ІІ етапу

Грамоти

 

І

місце

ІІ

місце

ІІІ

місце

1

Зарічанська гімназія

20

14

5

3

6

2

Ліщинська гімназія

16

5

1

2

2

3

Луківська гімназія

15

7

3

2

2

4

Іванківська гімназія

18

4

-

2

2

5

Коднянський ліцей

45

30

14

8

8

6

Пісківський ліцей

35

28

10

11

7

7

Станишівський ліцей

31

21

7

7

7

 

 

Всього

 

180

 

109

 

40

 

35

 

34

 

 

 

 

Переможці та призери ІІ (громадського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023 р.

 

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Школа

Предмет

Місце на ІІ етапі

1

Кудрас Олександр

8

Ліщинська гімназія

географія

І

2

Бабич Артем

8

Пісківський ліцей

географія

ІІ

3

Древіцька Юлія

8

Станишівський ліцей

географія

ІІІ

4

Тітарчук Денис

9

Коднянський ліцей

географія

І

5

Павлущенко Роман

9

Луківська гімназія

географія

ІІ

6

Ващенко Данило

9

Пісківський ліцей

географія

ІІІ

7

Перун Тимофій

10

Станишівський ліцей

географія

І

8

Ціпоренко В’ячеслав

10

Пісківський ліцей

географія

ІІ

9

Дітківська Ольга

11

Коднянський ліцей

географія

І

10

Майборода Микита

11

Пісківський ліцей

географія

ІІІ

11

Андрієць Дар’я

10

Коднянський ліцей

екологія

І

12

Галаган Анастасія

8

Зарічанська гімназія

фізика

ІІ

13

Степнова Дарина

9

Луківська гімназія

фізика

І

14

Тітарчук Денис

9

Коднянський ліцей

фізика

ІІ

15

Ящук Крістіна

9

Зарічанська гімназія

фізика

ІІІ

16

Орел Дарина

10

Станишівський ліцей

фізика

І

17

Дмитрук Костянтин 

10

Пісківський ліцей

фізика

ІІ

18

Котвицька Анастасія

11

Пісківський ліцей

фізика

І

19

Клосович Дарина

8

Зарічанська гімназія

біологія

І

20

Бабич Артем

8

Пісківський ліцей

біологія

ІІ

21

Гаврилюк Анна

8

Луківська гімназія

біологія

ІІІ

22

Кочмарівська Єлизавета

8

Іванківська гімназія

біологія

ІІІ

23

Богда Єлизавета

9

Станишівський ліцей

біологія

І

24

Шедриченко Дарина

9

Ліщинська гімназія

біологія

ІІ

25

Степнова Альона

9

Луківська гімназія

біологія

ІІІ

26

Кручко Денис

10

Пісківський ліцей

біологія

І

27

Коновальчук Вікторія

10

Коднянський ліцей

біологія

ІІІ

28

Котвицька Анастасія

11

Пісківський ліцей

біологія

І

29

М’яновська Ілона

11

Коднянський ліцей

біологія

ІІ

30

Подкур Діана

11

Станишівський ліцей

біологія

ІІІ

31

Клосович Дарина

8

Зарічанська гімназія

історія

ІІ

32

Древіцька Юлія

8

Станишівський ліцей

історія

ІІІ

33

Тітарчук Денис

9

Коднянський ліцей

історія

ІІ

34

Герасимчук Дарина

9

Станишівський ліцей    

історія

ІІІ

35

Бандура Лілія

10

Пісківський ліцей

історія

І

36

Перун Тимофій

10

Станишівський ліцей

історія

ІІ

37

Когут Анастасія

10

Коднянський ліцей

історія

ІІІ

38

Клименко Ірина

11

Пісківський ліцей

історія

І

39

Коляденко Гордій

11

Станишівський ліцей

історія

ІІ

40

М’яновська Ілона

11

Коднянський ліцей

історія

ІІІ

41

Бабич Артем

8

Пісківський ліцей

хімія

І

42

Гринчук Вікторія

8

Іванківська гімназія

хімія

ІІ

43

Окушко Валерія

8

Ліщинська гімназія

хімія

ІІІ

44

Степнова Дарина

9

Луківська гімназія

хімія

І

45

Богда Єлизавета

9

Станишівський ліцей

хімія

ІІ

46

Старовойтова Анастасія        

9

Ліщинська гімназія

хімія

ІІІ

47

Орел Дарина           

10

Станишівський ліцей

хімія

І

48

Ціпоренко В’ячеслав

10

Пісківський ліцей

хімія

ІІ

49

Коновальчук Вікторія

10

Коднянський ліцей

хімія

ІІІ

50

Гаврилюк Кристіна 

11

Коднянський ліцей

хімія

ІІІ

51

Уолсер Лілія

8

Ліщинська гімназія

інформац.технології

І

52

Галаган Анастасія

8

Зарічанська гімназія

інформац.технології

ІІ

53

Вознюк Ростислав

8

Коднянський ліцей

інформац.технології

ІІІ

54

Тітарчук Денис

9

Коднянський ліцей

інформац.технології

І

55

Понамарчук Богдан

9

Станишівський ліцей

інформац.технології

ІІ

56

Борисова Діана

9

Зарічанська гімназія

інформац.технології

ІІІ

57

Козачук Дамір

10

Станишівський ліцей

інформац.технології

І

58

Герасимчук Богдан

10

Коднянський ліцей

інформац.технології

ІІ

59

Колодницька Вероніка

10

Пісківський ліцей

інформац.технології

ІІІ

60

Мельник Нікіта

11

Станишівський ліцей

інформац.технології

І

61

Дітківська Ольга

11

Коднянський ліцей

інформац.технології

ІІ

62

Левченко Ольга

11

Пісківський ліцей

інформац.технології

ІІІ

63

Бандура Лілія

10

Пісківський ліцей

астрономія

І

64

Поліщук Марія

11

Пісківський ліцей

астрономія

І

65

М’яновська Ілона

11

Коднянський ліцей

астрономія

ІІІ

66

Оборський Матвій

7

Зарічанська гімназія

математика

І

67

Харчук Артем               

7

Іванківська гімназія

математика

ІІ

68

Дітківська Марина

7

Коднянський ліцей

математика

ІІІ

69

Клосович Дарина

8

Зарічанська гімназія

математика

І

70

Архаров Назар

8

Станишівський ліцей

математика

ІІ

71

Драга Володимир

8

Пісківський ліцей

математика

ІІІ

72

Тітарчук Денис              

9

Коднянський ліцей

математика

І

73

Богда Єлизавета

9

Станишівський ліцей

математика

ІІ

74

Борисова Діана             

9

Зарічанська гімназія

математика

ІІІ

75

Орел Дарина                    

10

Станишівський ліцей

математика

І

76

Кручко Денис

10

Пісківський ліцей

математика

ІІ

77

Клименко Ірина

11

Пісківський ліцей

математика

ІІ

78

Рудчук Артем

9

Коднянський ліцей

трудове навчання

І

79

Савчук Юрій

9

Пісківський ліцей

трудове навчання

ІІ

80

Козінчук Тимофій

9

Зарічанська гімназія

трудове навчання

ІІІ

81

Каленик Павло

11

Коднянський ліцей

трудове навчання

І

82

Павлущенко Роман         

9

Луківська гімназія

англ.мова

І

83

Пєшкова Вероніка

9

Ліщинська гімназія

англ.мова

ІІ

84

Кузнєцова Олександра

9

Зарічанська гімназія

англ.мова

ІІІ

85

Отвинівський Микола

10

Коднянський ліцей

англ.мова

І

86

Кадлубівська Владислава

10

Пісківський ліцей

англ.мова

ІІ

87

Орел Дарина

10

Станишівський ліцей

англ.мова

ІІІ

88

Клименко Ірина

11

Пісківський ліцей

англ.мова

ІІІ

89

Клосович Дарина

8

Зарічанська гімназія

укр.мова та літер.

І

90

Савчук Анастасія

8

Пісківський ліцей

укр.мова та літер.

ІІ

91

Канцедайло Тимофій

8

Іванківська гімназія

укр.мова та літер.

ІІІ

92

Тітарчук Денис               

9

Коднянський ліцей

укр.мова та літер.

І

93

Степнова Дарина          

9

Луківська гімназія

укр.мова та літер.

ІІ

94

Борисова Діана

9

Зарічанська гімназія

укр.мова та літер.

ІІІ

95

Євтух Софія                   

10

Коднянський ліцей

укр.мова та літер.

І

96

Кручко Денис                 

10

Пісківський ліцей

укр.мова і літер.

ІІ

97

Козачук Дамір

10

Станишівський ліцей

укр.мова і літер.

ІІІ

98

Дітківська Ольга            

11

Коднянський ліцей

укр.мова і літер.

І

99

Обертинський Ярослав 

11

Станишівський ліцей

укр.мова і літер.

ІІ

100

Котвицька Анастасія

11

Пісківський ліцей

укр.мова і літер.

ІІІ

101

Кирилов Ілля

9

Пісківський ліцей

правознавство

І

102

Тітарчук Денис               

9

Коднянський ліцей

правознавство

ІІ

103

Перун Мар’яна

9

Станишівський ліцей

правознавство

ІІІ

104

Дмитрук Костянтин

10

Пісківський ліцей

правознавство

І

105

Коновальчук Вікторія

10

Коднянський ліцей

правознавство

ІІ

106

М’яновська Ілона

11

Коднянський ліцей

правознавство

І

107

Вознюк Ростислав

8

Коднянський ліцей

інформатика

ІІ

108

Тітарчук Денис               

9

Коднянський ліцей

інформатика

І

109

Герасимчук Богдан

10

Коднянський ліцей

інформатика

І

 

 

Список учителів,

які підготували переможців та призерів

ІІ етапу предметних олімпіад у 2023 р.

№ п/п

П.І.Б. вчителя

Заклад освіти

Предмет

Місце

учня

1

Москвич Валентина Михайлівна

Ліщинська гімназія

географія

І

хімія

ІІІ,ІІІ

біологія

ІІ

2

Солоп Михайло Павлович

Пісківський ліцей

географія

ІІ,ІІ,ІІ,ІІІ,ІІІ

3

Іванюк Валентин Платонович

Станишівський ліцей

географія

І,ІІІ

4

 

Іванюк Ніна Михайлівна

Коднянський ліцей

географія

І,І

екологія

І

біологія

ІІ,ІІІ

5

Кондратюк Наталія Вікторівна

Зарічанська гімназія

фізика

ІІ,ІІІ

математика

І

6

Наумчук Таїса Вікторівна

Коднянський ліцей

астрономія

ІІІ

фізика

ІІ

7

Орел Рита Адамівна

Станишівський ліцей

фізика

І

математика

І,ІІ

8

Степнова Ірина Степанівна

Луківська гімназія

фізика

І

9

Луценко Тетяна Олександрівна

Пісківський ліцей

астрономія

І,І

фізика

І,ІІ

10

Герасимчук Оксана Олександрівна

Зарічанська гімназія

біологія

І

11

Баніт Оксана Яківна

Пісківський ліцей

біологія

І,ІІ

хімія

І

12

Сабітова Тетяна Олексіївна

Луківська гімназія

хімія

І

біологія

ІІІ,ІІІ

13

Лисенька Яна Анатоліївна

Іванківська гімназія

біологія

ІІІ

14

Хомич Дар’я Юріївна

Станишівський ліцей

біологія

І,ІІІ

15

Бондарчук Тетяна Олегівна

Пісківський ліцей

хімія

ІІ

біологія

І

труд.навчання

 

16

Кириченко Ірина Олександрівна

Зарічанська гімназія

історія

ІІ

17

Горова Людмила Вікторівна

Станишівський ліцей

історія

ІІ,ІІ,ІІІ,ІІІ

правознавство

ІІІ

18

Лособик Марія Кирилівна

Коднянський ліцей

історія

ІІ,ІІІ,ІІІ

19

Мазур Віктор Васильович

Пісківський ліцей

історія

І,І

20

Данилюк Галина Дмитрівна

Іванківська гімназія

хімія

ІІ

21

Богда Лілія Сергіївна

Станишівський ліцей

хімія

І,ІІ

22

Бойчук Сергій Петрович

Коднянський ліцей

хімія

ІІІ,ІІІ

інформац.технолог

І,ІІ,ІІ,ІІІ

інформатика

І,І,І

23

Татуревич Людмила Миколаївна

Ліщинська гімназія

інформац.технолог

І

24

Опанасюк Олександра Валеріївна

Зарічанська гімназія

інформац.технолог

ІІ,ІІІ

25

Бугира Віктор Олександрович

Станишівський ліцей

інформац.технолог

І,І,ІІ

26

Вижак Юлія Романівна

Пісківський ліцей

інформац.технолог.

ІІІ,ІІІ

27

Колесник Валентина Леонтіївна

Зарічанська гімназія

математика

І,ІІІ

28

Захарчук Любов Василівна

Іванівська гімназія

математика

ІІ

29

Євтух Тетяна Федорівна

Коднянський ліцей

математика

І,ІІІ

30

Соломон Сергій Миколайович

Станишівський ліцей

математика

ІІ

31

Попрійчук Ірина Петрівна

Пісківський ліцей

математика

ІІ,ІІІ

32

Саламаха Оксана Володимирівна

Пісківський ліцей

математика

ІІ

33

Ковба Павло Павлович

Зарічанська гімназія

труд.навч

ІІІ

34

Максимчук Василь Тихонович

Коднянський ліцей

труд.навч

І,І

35

Савчук Надія Миколаївна

Пісківський ліцей

труд. навч.

ІІ

36

Мелянчук Ніла Євгеніївна

Пісківський ліцей

англ..мова

ІІ,ІІІ

37

Соболь Наталія Адамівна

Луківська гімназія

англ..мова

І

38

Лось Оксана Юріївна

Зарічанська гімназія

англ..мова

ІІІ

39

Морозова Ірина Олександрівна

Станишівський ліцей

англ..мова

ІІІ

40

Уолсер Наталія Леонідівна

Ліщинська гімназія

англ..мова

ІІ

41

Гайченя Вікторія Сергіївна

Коднянський ліцей

англ..мова

І

42

Синяк Людмила Віталіївна

Коднянський ліцей

укр.. мова та літер.

І,І

43

Цивінська Світлана Михайлівна

Коднянський ліцей

укр.. мова та літер.

І

44

Островська Ірина Воружанівна

Луківська гімназія

укр.. мова та літер.

ІІ

45

Крижановська Анна Борисівна

Зарічанська гімназія

укр.. мова та літер.

І,ІІІ

46

Кротюк Мирослава Василівна

Пісківський ліцей

укр.. мова та літер.

ІІ

47

Крюкова Ольга Сергіївна

Пісківський ліцей

укр.. мова та літер.

ІІ,ІІІ

48

Кучерчук Світлана Іванівна

Станишівський ліцей

укр.. мова та літер.

ІІ,ІІІ

49

Жигало Тетяна Володимирівна

Іванівська гімназія

укр.. мова та літер.

ІІІ

50

Гальчук Ольга Павлівна

Пісківський ліцей

правознавство

І,І

51

Гарбар Світлана Валеріївна

Коднянський ліцей

правознавство

І,ІІ,ІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь