ПОПЕРЕДИТИ ПОШКОДЖЕННЯ  ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Дата: 03.01.2024 11:21

Упродовж останніх років на території Житомирської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання AT «Житомиробленерго».

Викликає значну стурбованість про те, що викрадення електричних дротів з повітряних ліній - електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з oпop не тільки завдасть значну матеріальну шкоду Товариству, а й нѐодмінно призведе до аварійного стану мережі електропостачання.

Без сумніву це спричиняс значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населеним пунктам. Зростають ризики екологічного лиха, призупинення роботи підприсмств, лікарень, інших об’ектів життезабезпечения населения, що в кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

AT «Житомиробленерго» звертається до всіх небайдужих жителів району з проханням сприяти охороні об’сктів енергозабезпечення свосчасно повідомляти про всі виявлені пошкодження обладнання, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії a6o готуються до ïx скоєння.

Інформацію просимо надавати до Андрушівського PEM за тел.: (04136) 2-16-53, а також служби охорони Товариства: тел.факс: (0412) 40-20-07, 0(67)414-70-24, 0(67)-905-58-15.

Електронна адреса: P.Goncharuk@co.ztoe.com.ua

Не будьмо байдужими до нашої спільної проблеми!

Дякуємо за підтримку та розуміння.