Громадські слухання

Дата: 22.01.2024 12:15

До розгляду громадськості пропонується для врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею  0,2300 га, кадастровий номер 1822083500:02:002:0586, з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» в с. Кодня  на території Станишівської сільської ради, Житомирського району, Житомирської області»

Підстава для розробки ДПТ – рішення Станишівської сільської ради № 1189 (29 сесія 8 скликання) від 31.08.2023 р.

Замовник ДПТ – виконавчий комітет Станишівської сільської ради. Розробник ДПТ – ПП «Домобуд-ВС».

Платник ДПТ - гр. Хімчук Наталія Володимирівна.

Пропозиції та зауваження до проєкту містобудівної документації приймаються з 16 січня 2024 р. по 16 лютого 2024 р.

Ознайомитись з матеріалами проєкту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: 12430, Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3 (адмінприміщення сільської ради) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання відбудуться 16 лютого 2024 р. о 14.30. за місцем розташування земельної ділянки, що проектується: с. Кодня, Житомирського району, Житомирської області.

Загальні дані

План існуючого використання та існуючі обмеження

Проектний план та схема планувальних обмежень

План функціонального зонування