Надання одноразової матеріальної  допомоги мобілізованим військовослужбовцям Збройних Сил України, які зареєстровані на території громади

Дата: 24.01.2024 10:52

В 2023 році на території громади почала діяти Програма надання одноразової матеріальної  допомоги військовослужбовцям (мобілізованим) Збройних Сил України, які зареєстровані на території громади та виконують військові обов’язки пов’язані із захистом незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України та  членів їх сімей. Метою Програми є підтримка  осіб, які зареєстровані на території громади та виконують військові обов’язки пов’язані із захистом незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України та  членів їх сімей. Даною Програмою передбачено надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 20 000,00 грн.

Згідно рішення 32 сесії 8 скликання  Станишівської сільської ради від 15 грудня 2023 року  було  затверджено  "Програму надання одноразової матеріальної  допомоги військовослужбовцям (мобілізованим) Збройних Сил України, які зареєстровані на території громади та виконують військові обов’язки пов’язані із захистом незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України та  членів їх сімей на 2024 рік".

За отриманням одноразової матеріальної допомоги в 2024 році можуть звернутися ті громадяни, які її не отримували в 2023 році до відділу соціального захисту населення або старостату за відповідним населеним пунктом з відповідним пакетом документів:

• заяви військовослужбовця (мобілізованого) Збройних Сил України, або одного з членів його сім’ї (при перебуванні в шлюбі – дружини, в разі не перебування в шлюбі – одного з батьків), що мають реєстрацію місця проживання на території Станишівської сільської ради,
  • копії паспортів;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія витягу з реєстру територіальної громади про реєстрацію особи на території громади;
  • реквізити рахунку банку, за якими здійснюється перерахування коштів;
  •  довідка форми № 5  в якій зазначено, що особу мобілізовано та термін перебування на військовій службі не менше 6 місяців;
  • копія військово - облікового документа;
  • копію документа, що підтверджує родинні стосунки з особою, яка виконує обов’язки військової служби, пов’язані із захистом Батьківщини, відбитті військової агресії російської федерації проти України.

Після надходження заяви від мобілізованого, Станишівська сільська рада буде направляти запит для отримання витягу з наказу Територіального центру комплектування та соціальної підтримки про підтвердження, що особу мобілізовано до Збройних Сил України після 24.02.2022р.

Разом з тим повідомляємо, що в 2023 році Станишівською сільською радою було виплачено одноразову матеріальну допомогу 412 мобілізованим військовослужбовцям  та членам їх сімей на загальну суму 8 240 000,00 грн.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!