Дитячий садок на дому 2024: як отримати грант на відкриття

Дата: 24.01.2024 15:12

Для жінок, які проживають у Київській та Житомирській областях, продовжили можливість отримати грант на відкриття дитячого садка на дому.

Конкурс проводяться в межах проєкту “Дитячий садок на дому для дітей раннього віку” за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».

Взяти участь у конкурсі на отримання гранту можуть жінки віком 18-54 років, які проживають та планують впроваджувати свою діяльність у Київській та Житомирській областях.

Ініціатори проєкту оберуть 30 учасниць, які зможуть пройти інтенсивне навчання для підприємиць про догляд і розвиток дітей. Після проходження тренінгів 5 найвмотивованіших учасниць зможуть отримати 5000 доларів та відкрити власний дитячий садок на дому, а також отримати менторську підтримку протягом перших років існування садочка.

Важливо, аби майбутні послуги фіналісток проєкту були доступними для громадян із невеликими доходами.

Заповнити форму на участь можна за посиланням. Дедлайн – 28 січня 2024 року.

Поставити додаткові запитання про проєкт “Дитячий садок на дому для дітей раннього віку”  можна на пошту homebased.ececservices@gmail.com.