Громадські слухання

Дата: 29.01.2024 11:19

До розгляду громадськості оголошується початок процедури розгляду та врахування громадських інтересів і пропозицій під час розроблення детального плану території у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки (кад. № 1822085900:02:001:0080) площею 0,2238 га для будівництва                                   та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в                              с. Скоморохи,  вул. Набережна, 75, Житомирського району,  Житомирської області»

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно Рішення №1189 двадцять дев’ята сесія восьмого скликання  від 31 серпня  2023 року Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Замовник: Станишівська сільська рада Житомирського району, Житомирської   області

Розробник ФОП Тичина Н.В. – архітектор (тел. 097-233-99-55)

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок                 гр. Євтух Галини Олексіївни.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються з «17» січня 2024 року по «17» лютого 2024 року.

Ознайомитись з матеріалами проєкту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за                         адресою: Житомирська обл. Житомирський р-н с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3. (адмінприміщення сільської ради) або на                      офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год  «19» лютого 2024 року                                 за місцем розташування земельної ділянки, що проєктується: Житомирська область, Житомирський район, с. Скоморохи,  вул. Набережна, 75.

Оголошення в газеті

Детальний план територій