Громадські слухання

Дата: 29.01.2024 11:22

«Визначення містобудівних потреб земельної ділянки (кад. № 1822085900:02:001:0530) площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Скоморохи,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно Рішення №1076 двадцять шоста сесія восьмого скликання  від 31 березня  2023 року Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Замовник ДПТ: Станишівська сільська рада Житомирського району, Житомирської   області

Розробник ДПТ: ФОП Тичина Н.В. – архітектор (тел. 097-233-99-55)

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок                                             гр. Обштат О.А.

Пропозиції та зауваження до проєкту містобудівної приймаються з  «17» січня 2024 року по «17» лютого 2024 року.

Ознайомитись з матеріалами проєкту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: 12430, Житомирська область, Житомирський район с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3. (адмінприміщення сільської ради) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання відбудуться о 09.00 год  «19» лютого 2024 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Скоморохи,                                    (кад. № 1822085900:02:001:0530) – за місцем розташування земельної ділянки, що проектується.

Оголошення в газеті

Детальний план територій