Ярослав Іванович Гончарук

Дата: 02.01.2024 11:22

Гончарук Ярослав Іванович народився в м.Житомирі 03 листопада 1994 року. Навчався з 1 по 9 клас в загальноосвітній школі 19 м.Житомира, з 10 по 11 класу у вечірній школі 2 м.Житомир. Після закінчення школи працював ФОП у сфері електромонтажу. У 2023 році вступив на заочне навчання до Житомирського агроколеджу на спеціальність електромонтажник. З 27 грудня 2022 року був мобілізований до ЗСУ, а саме у 80 ДШБ, військова частина А0284 та  захищав цілісність та незалежність України при повномаштабному вторгненні росії  на територію України. Одружився  Ярослав 04 липня 2023 році. Неодноразово приймав участь у бойових діях на Сході України,  отримав посвідчення Учасника бойових дій, нагороджений нагрудною відзнакою Ветеран війни, відзнакою командувача сухопутних військ ЗСУ,  Нагрудною відзнакою  ЩИТ ПЕРЕМОЖЦЯ, якими був  нагороджений 17.09.2023р.

Ярослав Іванович Гончарук загинув 06 листопада 2023 року під час обстрілів з боку збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Кліщіївка  Бахмутського району  Донецької області, захищаючи волю та незалежність України.

Похоронений Ярослав ГОНЧАРУК на кладовищі в с.Слобода-Селець Житомирського району Житорської області.

Вічна слава і пам'ять Герою!