Фестиваль-конкурс «Стильний папір»

Дата: 05.02.2024 12:26

26 січня 2024 року відбувся громадський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір».

Головна мета конкурсу - психологічна підтримка дітей та учнівської молоді в умовах воєнного стану, виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби під час дефіле на сцені; популяризація паперопластики та моделювання з паперу серед дітей; популяризація українських народних орнаментів, народного вбрання; стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, пошук та підтримка обдарованих дітей.

До розгляду у конкурсі було подано індивідуальні творчі роботи, виготовлені власноруч костюми та аксесуари, із закладів загальної середньої освіти Станишівської  ТГ на тему «Дерево життя» у трьох вікових категоріях, у 4 номінаціях.

За результатами роботи журі визначено переможців конкурсу у номінаціях:

1. «Стилізоване відтворення Квітучого дерева, що відповідає традиційному зображенню дерева життя»:

Вікова категорія 05-08 років:

- Луценко Людмила, учениця 3 класу Пісківського ліцею (керівник Бондарчук Т.О.);

1. «Костюми, що зображують птахів, комах, тварин, риб»:

- Ємчик Софія, учениця 2 класу Коднянського ліцею;

1. «Костюми, що зображують рослини та фантазійні квіти»:

Вікова категорія 05-08  років:

- Розгон Тетяна, учениця 3 класу Іванківської гімназії (керівник Вініченко В.В.);

Вікова категорія 09-13 років:

- Сухоставець Іванна, учениця 5 класу Станишівського ліцею (керівник Волошина К.В.);

1. «Сучасна мода – комплекти, вбрання та аксесуари, декоровані зображенням Дерева життя»:

Вікова категорія 05-08  років:

- Нагорна Владислава, учениця 3 класу Зарічанської гімназії (керівник Нагорна І.В.);

Вікова категорія 14-18 років:

- Диркаченко Вікторія, учениця 10 класу Пісківського ліцею (керівник Савчук Н.М.).

Роботи переможців будуть подані для участі в ХVІІІ обласній виставці-конкурсі «Чарівний пензлик» 15 лютого 2024 року.