ОСВІТНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 12.02.2024 21:00

9 лютого 2024 року в нашій громаді, на базі Станишівського ліцею, в рамках  конференції «Можливості та перспективи сучасних інформаційних технологій в НУШ» пройшло ряд заходів. Співорганізаторами стали ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» (директор Лариса ПОЧЕЧУН) та Станишівська сільська рада (сільський голова Юрій МАТВІЙЧУК). Учасники – керівники органів управління освітою та сільські голови Житомирської області.

Захоплююче та надзвичайно емоційно пройшла гра QUIZ серед команд учнів 4-х класів та команд батьків. Ведучими гри були шоумени Дмитро Голубєв та Олександр Теренчук. Учасники отримали кубки та призи.

В ході конференції сільський голова Юрій Матвійчук поділився досягненнями галузі освіти Станишівської ТГ.

Директор  ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти»  Лариса Почечун презентувала програмне забезпечення, яке можна використовувати у 1-7 класах НУШ. Спікери заходу  говорили про можливості використання ІТ при роботі з обдарованими дітьми, про забезпечення безпеки в освітньому процесі та ін.

Представники громад-партнерів (Станишівської, Брониківської, Пулинської) показали практичне застосування контенту та ділилися досвідом.

Фото без описуДякуємо ЗСУ за можливість проведення таких зустрічей оффлайн!!!