Семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Станишівської ТГ з теми «Динаміка розвитку освітнього закладу: разом до високих результатів».

Дата: 15.02.2024 10:34

«Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити,

а факел, який треба запалити»

К.Ушинський

Конкурс триває….

14 лютого 2024 року колектив Станишівського ліцею презентував свою діяльність на семінарі для керівників закладів загальної середньої освіти Станишівської ТГ з теми «Динаміка розвитку освітнього закладу: разом до високих результатів».

Відкрив захід директор ліцею Соломон С.М. презентацією про історію становлення закладу освіти, про сучасне життя та перспективи розвитку ліцею. Заступник директора з навчально-виховної роботи Богда Л.С. продемонструвала досягнення учнівського та педагогічного колективів в освітній діяльності: олімпіадах, МАН, конкурсах педагогічної майстерності. Педагог-організатор Соломон О.О. висвітлила результативність участі вихованців у різноманітних творчих, екологічних, естетичних конкурсах, виставках, акціях, заходах патріотичного спрямування, волонтерській діяльності. Психолог ліцею Скумін І.В. налаштувала всіх на позитивну роботу.

Учасники семінару відвідали  уроки в 1-11 класах, виховний  захід у 7 класі «Любов до України – це…», присвячений Дню Святого Валентина (вчителі Морозова І.О., Малайчук К.М., Волошина К.В.).

В ході семінару присутні мали змогу відвідати військово-патріотичний гурток «Козацький гарт», учні якого продемонстрували свої вміння із стройового вишколу та стрільби (керівник гуртка Денисенко М.Ф.).

На завершення зустрічі учасники обговорили заходи та поділилися враженнями.