Об’єкти підвищеної небезпеки 3 класу, розташовані на території Станишівської сільської ради

Дата: 01.03.2024 15:33

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що за результатами розгляду рішення про віднесення до об’єкта підвищеної небезпеки 3 класу підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО СМАРТ ПАУЕР», скорочена назва ТОВ «ЄВРО СМАРТ ПАУЕР», зареєстроване Україна, м. Київ, проспект Соборності, будинок 15, каб. 219, на території громади має автозаправний комплекс, який включено до Державного електронно реєстру об’єктів підвищеної небезпеки:

• АЗК ТОВ «ЄВРО СМАРТ ПАУЕР», фактична адреса: Житомирська область, Житомирський район, с. Зарічани, майдан Бердичівський, 3.