Конкурс на кращий заклад освіти громади триває…

Дата: 20.03.2024 16:39

«Любити дітей по-материнськи, працювати творчо та з креативом, відпочивати з позитивом!» - таке професійне кредо колективу Луківського закладу дошкільної освіти «Малятко», який радо зустрів керівників ЗДО Станишівської громади 20 березня 2024 року на семінарі з теми «Ігровий простір в освітньому середовищі як основа для набуття нових знань та формування національно-патріотичних цінностей дитини».

Директор Бугайчук Ірина Павлівна провела присутнім різноманітні психологічні вправи, які налаштували всіх на плідну роботу.

В ході зустрічі учасники мали змогу переглянути:

- розвивальне середовище та заняття у молодшій групі «Сонечко» на тему «Тваринки-герої в гостях у малят» (вихователь Котвицька І.Г.);

- літературно-музичну розвагу до Дня поезії «Барвистий світ Шевченкового слова» (вихователі Василенко Ю.В., Черниш В.А.);

- презентацію діяльності, творчості та результативності колективу Луківського закладу дошкільної освіти (директор Бугайчук І.П.).

Практичний психолог ЗДО Виговська О.П. організувала тренінг «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе», використавши цікаві та креативні вправи, чим забезпечила гарний настрій учасникам семінару.

На завершення заходу присутні обмінялися думками та враженнями.