Дата: 21.03.2024 15:28

21 березня 2024 року сільським головою Юрієм Матвійчуком та представником ЖРТЦК СП Олегом Зонтовим вручено нагороди родинам загиблих.

Відповідно до Указу Президента України №272/2023 від 11.05.2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, солдата Гриценка Василя Васильовича нагороджено орденом ІІІ ступеня «ЗА МУЖНІСТЬ» (посмертно).

Нагороду отримали дочка Гриценко Діана Василівна та сестра загиблого Шиманська Ольга Василівна.

Відповідно до Указу Президента України №684/2023 від 09.10.2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, старший солдата Рустамова Назарія Валентиновича нагороджено орденом ІІІ ступеня «ЗА МУЖНІСТЬ» (посмертно).

Нагороду отримав батько загиблого Голуб Валентин Вячеславович.

Відповідно до Указу Президента України №746/2023 від 10.11.2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, солдата Яхимовича Сергія Анатолійовича нагороджено орденом ІІІ ступеня «ЗА МУЖНІСТЬ» (посмертно).

Нагороду отримали батьки загиблого мати Яхимович Юлія Володимирівна та тато Яхимович Анатолій Броніславович.

Сільський голова висловив співчуття та слова підтримки родинам загиблих.