Дата: 21.03.2024 15:50

21.03.2024 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради.

На засіданні розглянуто 17 рішень виконавчого комітету, зокрема

Схвалено:

Звіт про виконання річного плану закупівель у 2023 році.

Звіт про організаційне забезпечення надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у 2023 році.

Звіт про стан організації пожежної безпеки в громаді

Звіт про підготовку до оздоровлення та літнього відпочинку дітей

Звіт про підготовку до проведення благоустрою та санітарної очистки населених пунктів громади

Затверджено:

План роботи виконавчого комітету Станишівської сільськоїради на ІІ квартал 2024 року.

Звіт про використання гуманітарної (благодійної) допомоги за лютий 2024 року.

Рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Станишівської сільської ради.

План укриття населення Станишівської сільської територіальної громади в захисних спорудах цивільного захисту, найпростіших укриттях.

Крім того.

Присвоєно поштові адреси земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Надано дозволи на знесення зелених насаджень.

Погоджено режим роботи бару «Тайм» в с. Скоморохи

Переведено садові будинки в жилі на території Станишівської сільської ради за зверненням громадян.

Внесено зміни в рішення від 15.04.2021 № 142 «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами території Станишівської сільської ради».

Прийнято три рішення в інтересах прав дітей.