Громадські слухання відбудуться 30 квітня 2024 р. о 15.00

Дата: 02.04.2024 14:40

До розгляду громадськості пропонується для врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0840 га, кадастровий номер 1822082500:02:001:1726, з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» за адресою: с. Зарічани, Житомирського району, Житомирської області»

Підстава для розробки ДПТ – рішення Станишівської сільської ради                   № 1314 (32 сесія 8 скликання) від 15.12.2023 р.

Замовник ДПТ – виконавчий комітет Станишівської сільської ради.                           Розробник ДПТ – ПП «Домобуд-ВС».

Платник ДПТ - гр. Гонгало Тетяна Станіславівна.

Пропозиції та зауваження до проєкту містобудівної документації приймаються з 27 березня 2024 р. по 30 квітня 2024 р.

Ознайомитись з матеріалами проєкту містобудівної документації можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: 12430, Житомирська область, Житомирський район,                                   с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3 (адмінприміщення сільської ради) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням: https://stanyshivska.gromada.org.ua

Громадські слухання відбудуться 30 квітня 2024 р. о 15.00. за місцем розташування земельної ділянки, що проектується, за кадастровим номером: 1822082500:02:001:1726 : с. Зарічани, Житомирського району, Житомирської області.

Загальні дані

План існуючого використання