Управління відходами: робочий візит на сміттєпереробний завод в м. Житомир

Дата: 23.04.2024 15:13

23.04.2024 року представники апарату управління та депутати Станишівської сільської ради на чолі з сільським головою Юрієм МАТВІЙЧУКОМ відвідали перший в Україні сміттєпереробний завод в м. Житомир.

«Підприємство є новим, сучасним на якому вже сьогодні отримані відходи очищають, сортують та переробляють на біопаливо. Станом на сьогодні завод щогодини переробляє до 15 тон сміття» – сказав керуючий партнер та директор Євгеній БАРАХ.

Зі слів головного інженера підприємства Павла ФУРМАНА на початковому етапі машини зі сміттям зважують, потім змішане сміття висипають у цеху для сортування та за допомогою навантажувача перекидають у бункер, а звідти — на сортову лінію, де його розділяють на органіку та тверді побутові відходи, не придатні для використання, а далі — на очищення та переробку.

Керівники обговорили важливі проблемні питання подальшої співпраці та шляхи їх вирішення.

Дякуємо Євгену БАРАХУ та його команді за цікаву та змістовну зустріч!!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та тісну взаємодію на шляху до екологічно чистого довкілля!