Юні дослідники – гордість Станишівської ТГ!

Дата: 20.05.2024 14:14

Троє учнів ЗЗСО Станишівської громади, переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу, представляли Житомирську область на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України:

Фото без опису Фото без опису

• М’яновська Ілона, учениця 11 класу Коднянського ліцею (керівник Наумчук Т.В.).  Відділення фізики та астрономії. Секція: Астрономія.
  • Андрієць Дар’я, учениця 10 класу Коднянського ліцею (керівник Бойчук С.П.). Відділення екології та аграрних наук. Секція: Охорона довкілля та раціональне природокористування.
  • Богда Єлизавета, учениця 9 класу Станишівського ліцею (керівник Соломон О.О.). Відділення хімії та біології. Секція: Охорона здоров’я.

Учасниці достойно представили свої науково-дослідницькі роботи. Під час постерного захисту та наукової конференції чітко аргументували вибір та розкрили теми досліджень, з урахуванням власного вкладу дослідника. Вміло використали мультимедійні презентації, чітко, послідовно, лаконічно презентували матеріал з теми дослідження. Юні науковці брали активну участь у веденні дискусії, чітко відповідали на поставлені питання, проявили етику, коректність і культуру спілкування.

За результатами роботи журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Богда Єлизавета посіла почесне ІІІ місце.

Пишаємося нашими юними дослідницями!