Об’єкти підвищеної небезпеки 3 класу, розташовані на території Станишівської сільської ради

Дата: 23.05.2024 12:25

До відома жителів громади!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що за результатами розгляду рішення про віднесення до об’єкта підвищеної небезпеки 3 класу підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОККО-ДРАЙВ», скорочена назва ТОВ «ОККО-ДРАЙВ», зареєстроване Україна, Стрийський район, Львівська область, селище міського типу Славсько, вулиця Франка Івана, будинок, 14а, на території громади має автозаправний комплекс, який включено до Державного електронно реєстру об’єктів підвищеної небезпеки:

• ТОВ «ОККО-ДРАЙВ», фактична адреса: Житомирська область, Житомирський район, с. Зарічани, майдан Бердичівський, 11.