5 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 05.06.2024 08:33

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Сьогодні екологічні проблеми стоять серед найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни, нашої громади!

Відзначення  цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру потребу у зміні ставлення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Однак зробити свій внесок у спільну справу може кожна людина, небайдужа до проблем природи.

Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.