Фестиваль "Станишівська Перлина"
Дата: 08.06.2024 00:27
Кількість переглядів: 81
7 червня 2024 року у нашій громаді пройшов мистецький фестиваль-конкурс "Станишівська Перлина" за ініціативи та підтримки сільського голови Юрія Матвійчука.
Конкурсантами фестивалю були діти-учасники художньої самодіяльності закладів культури та освіти.
У рамках фестивалю працювали інтерактивно-розважальні локації, які були представлені: ДСНС України, Національною поліцією України, фондом ЮНІСЕФ, Станишівським ліцеєм, Станишівським ЗДО "Малятко".
Феєричним завершенням свята був АКВАСТРИМ!!!
ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ СТВОРИТИ СВЯТО ДІТЯМ !!!