Дата: 20.06.2024 15:29

20 червня 2026 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Станишівської громади, на якому розглянуто 25 проектів рішень, а саме:

1. Про виконання повноважень у галузі будівництва.

Доповідач: спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою – Матвійчук О.О. (Кравчук Т.Ю.)

1. Про виконання повноважень у сфері соціального захисту населення.

Доповідач: начальник відділу соціального захисту населення – Барановська І.В.

1. Про реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

1. Про розвиток фізичної культури та спорту в громаді.

Доповідач: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Уницький С.О.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на ІІІ квартал 2024 року.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету – Голубович Л.І.

1. Про присвоєння адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Доповідач: провідний спеціаліст відділу земельних відносин та екології - Селява Ю.С.

8.1Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Станишівської сільської ради у новій редакції.

• керуючий справами виконавчого комітету – Голубович Л.І.

8.2. Про схвалення проєкту Комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Станишівської сільської ради на 2024-2028 роки.

8.3Про розгляд вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу від 13.05.2024 року № 30

• провідний спеціаліст відділу земельних відносин та екології - Селява Ю.С.

8.4. Про надання гр. Сафонюку В.В. дозволу на виготовлення схеми розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 72 в с. Станишівка.

• начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

8.5. Про визначення місця проживання малолітнього Насонова О.Ю.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.6. Про визначення місця проживання дітей Боровського М.О. та Боровської В.О.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.7. Про закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування Малоєд М.В. та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.8. Про закріплення права користування житлом за дитиною-сиротою Мартенюком М.С. та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.9. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування Панченком М.Г. та Ярошовець Н.В. та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.10. Про закріплення права користування житлом за дітьми-сиротами Орачевським Є.О., Орачевською Ю.О. та Орачевським Д.О. та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.11. Про надання дозволу Кецик Т.О. на дарування житлового будинку, в якому зареєстровані діти.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.12. Про надання дозволу Ляховичу В.Г. на дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.13. Про надання дозволу Сєвєріній О.В. на вчинення правочину від імені неповнолітнього Сєвєріна Р.Д.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.14. Про доцільність призначення опікуном Статкевича В.І. над Статкевичем Я.І.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей– Голішевська К.В.

8.15. Про встановлення тарифів на теплову енергію, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «ТЕПЛОМАКС 2023».

8.16. Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

Доповідач: головний спеціаліст відділу земельних відносин та екології - Станішевська Т.О.

8.17. Про надання ТОВ «АТБ-Маркет» дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

8.18 Рішення ДСК

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному вебсайті громади.