Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації

Дата: 05.07.2024 15:13

про оприлюднення проекту містобудівної документації

«Визначення містобудівних потреб земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу» за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Зарічани, майдан Бердичівський, 6-В», звіту про стратегічну екологічну оцінку та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу» за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Зарічани, майдан Бердичівський, 6-В» та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проєкту, який розроблено з метою деталізування затвердженого генерального плану населеного пункту, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, уточнення містобудівних умов і обмежень забудови території для містобудівних потреб, а також можливості зміни цільового призначення сформованих земельних ділянок.

Рішення про затвердження даної містобудівної документації прийматиме виконавчий комітет Станишівської сільської ради.

Ознайомитися з матеріалами проекту та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо за адресою: 12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3 та на офіційному веб-сайті сільської ради ради: https://stanyshivska-gromada.gov.ua/

Пропозиції та зауваження до проекту та звіту про стратегічну екологічну оцінку від громадян приймаються за адресою Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3e-mail: stansilrada@ukr.net  з 08.07.2024 року по 08.08.2024 року у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 09.08.2024 р., о 14 год. 00 хв, на земельній ділянці за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Зарічани, майдан Бердичівський, 6-В.

Щодо даного проекту відсутня необхідність проведення транскордонних консультацій.

ДПТ