Оновлено терміни оформлення паспорта громадянина України по досягненню 14-річного віку (вперше)

Дата: 02.09.2024 17:01

Паспорт громадянина України вперше видається не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання.

Згідно ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга безоплатна.

Для отримання консультацій звертайтесь за телефоном 097 629 72 17